Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерти дали прогноз по світовому ВВП

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ВВП

  Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує 2023 року зростання світового ВВП на рівні 1,4%. Раніше прогноз становив 1,7%.

  5436_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  «Прогнози зростання світового ВВП на 2023 рік були переглянуті у бік зниження на тлі посилення боротьби центральних банків з інфляцією та погіршення перспектив китайського ринку нерухомості», — вважає Fitch.
  Зростання ВВП США в 2023 року становитиме 0,2 відсотка (раніше 0,5%). Fitch очікує зростання ВВП Єврозони на 0,2 відсотка замість зниження на 0,1 відсотка.
  Вирішальним фактором, який стримує зростання економік США та єврозони, Fitch вважає підвищення ключових ставок національними регуляторами.
  Крім того, згідно з прогнозом Fitch, відновлення економіки Китаю стримується коронавірусними обмеженнями та затяжним спадом у сфері нерухомості. Прогнозується, що зростання у 2023 році відновиться лише до 4,1 відсотка, а не до 4,5 відсотка, як передбачалося раніше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми