Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Іспанія почала платити одноразову допомогу українцям

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Іспанія, переселенці

  Іспанія з 24 лютого 2022 року прихистила понад 150 тисяч українських біженців. Втім, подекуди в країні фінансову допомогу почали надавати лише у серпні.

  1003_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)


  А заявки на виплати від біженців, які зареєстровані в муніципалітеті в Каталонії, почали приймати лише з 15 грудня 2022 року. Розповідаємо, як отримати грошову підтримку українцям, які зараз проживають в Іспанії.
  Люди, які постраждали від війни в Україні та не мають достатніх фінансових ресурсів, можуть оформити грошову допомогу в розмірі до 400 євро в місяць на дорослого і 100 євро на неповнолітню дитину, яка перебуває на утриманні, йдеться в офіційному повідомленні.
  Відтак, сім’я із двох дорослих може розраховувати на виплати до 800 євро, а мати з дитиною — 500 євро.
  Як отримати допомогу в 400 євро: детальна інструкція
  Соціальні виплати для українців в Каталонії можна отримати з 15 грудня 2022 року до 31 січня 2023 року. Максимальний період виплат — 6 місяців без продовження, а заявник повинен відповідати таким критеріям:
  Мати статус тимчасового захисту.
  Мати прописку (реєстрацію) в одному з муніципалітетів Каталонії.
  Довести відсутність доходів.
  Довести, що він не перебуває на утриманні і не отримує кошти від Апарату екстреної допомоги Державного секретаріату з питань міграції для утримання переміщених осіб чи від інших офіційних благодійних організацій, які є частиною Міжнародної системи прийому та тимчасового захисту.
  Які документи потрібно надати
  Оригінал закордонного паспорта або копія сторінок.
  Рішення про надання статусу тимчасового захисту.
  Свідоцтво про реєстрацію за місцем проживання в одному з муніципалітетів Каталонії. У разі догляду за неповнолітньою дитиною необхідно пред’явити свідоцтво про реєстрацію спільного місця проживання.
  Форму банківських переказів SEPA з номером банківського рахунка, відкритого в Іспанії.
  Де та як можна подати заявку на отримання виплат
  Влада рекомендує оформлювати допомогу онлайн, хоча це також можна зробити й особисто в офісі.
  Як подати заявку в інтернеті
  Спочатку потрібно завантажити PDF-форму та зберегти її на своєму комп’ютері.
  Відкрийте завантажений документ і заповніть його. Усі документи, які необхідно пред’явити, можна прикріпити до самого документа PDF.
  Для оформлення допомоги необхідно ідентифікувати себе за допомогою Mobile IdCAT або цифрового сертифіката.
  Якщо ж ви вирішили навідатися в офіс особисто, то з собою потрібно мати усі вище згадані документи. Щодо процедури оформлення вас зорієнтують на місці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми