Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Кабмін розповів про ресурси для відбудови країни

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Кабмін, гроші

  Уряд вже визначив чотири ключові джерела фінансування відбудови України.

  5436_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Мова йде про сотні мільярдів доларів втрат, сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу у Кабінеті міністрів.

  "Програма відновлення України стане найбільшим проєктом відбудови з часів Другої світової війни", – сказав він.

  Уряд вже визначив чотири ключові джерела фінансування:

  Перше – конфісковані російські кошти. Уряд вже спрямував 17 млрд грн конфіскованих коштів російських банків у бюджетний Фонд ліквідації наслідків збройної агресії. Конфіскація в Україні продовжується. Уряд також працює над тим, щоб процес розпочався й у союзників.

  Друге – кошти з державного бюджету. Цього року 35,5 млрд грн надійдуть до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштом сплати НБУ частини свого прибутку.

  Третє – кошти міжнародних партнерів. Перші кроки у цьому напрямку вже є. США виділять на відновлення України $1,4 млрд або понад 56 млрд грн. Найближчим часом очікуємо надходження цих коштів.

  Четверте – кошти донорів з усього світу, зібрані на платформі United24. Вже відібрали перші проєкти та відповідні кошти. Сотні родин зможуть повернутися до власних домівок та нормального життя завдяки цьому.

  "Станом на зараз загальна сума на відновлення з уже зрозумілих нам джерел становить майже 110 мільярдів гривень. Усього ж цього року розраховуємо отримати 17 мільярдів доларів або 680 мільярдів гривень на першочергове відновлення пошкодженого та зруйнованого майна", – підкреслив прем'єр-міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми