Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Уряд роздаватиме гроші сім'ям з дітьми

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: суспільство

  В Україні 2023 року сім'ї з дітьми зможуть отримувати щомісячні виплати. Розмір становитиме 2100 грн. При цьому гроші отримають ті, хто має трьох дітей та більше.

  2951_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)


  Як йдеться у роз'ясненні Мінсоцу, гроші платять до того моменту, поки дитина не досягне коли дитина досягне 6 років. Допомога багатодітним сім'ям було запроваджено урядом ще з 1 квітня 2019 року – батьки отримали можливість отримувати щомісячну допомогу у розмірі 2100 грн.

  При цьому оформити допомогу можна будь-якої миті, навіть якщо дитині вже виповнилося 5 років. Чим більша сім'я, тим більший розмір виплати (після третьої дитини на кожну наступну можна отримати додатково 2100 грн). Зазначимо, що 2023-го розмір виплати не зміниться. До розміру 2100 грн ще підвищили ще у березні минулого року.

  При цьому 2023-го індексацію виплат, у тому числі і на багатодітні сім'ї, фактично заморозили. Це з великим дефіцитом державного бюджету.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми