Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Яка тенденція росту зарплат у США

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Споживачі в США все ще перебувають у «досить хорошому стані», і їхні зарплати зростають. Таку динаміку бачать у Bank of America навіть попри те, що Федеральна резервна система продовжує вилучати надлишкову ліквідність із системи.

  6325_75814_vwrn23bkoynf_w_700.jpg (47.55 Kb)


  Про це заявив головний виконавчий директор Bank of America Брайан Мойніган на щорічній зустрічі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

  Однак економіка США також може потрапити в легку рецесію пізніше цього або наступного року, додав Мойніган.

  «Споживачі витрачають кошти, їхні зарплати зростають, і, чесно кажучи, є ще багато стимулів... Виплати соціального страхування також зростають високими темпами. Такі виплати лише збільшують кошти, які споживачі зможуть витратити», — сказав Мойніхан Reuters.

  Однак економіка США також може потрапити в легку рецесію пізніше цього або наступного року, додав Мойніган. При цьому для решти країн світу банк прогнозує зростання.

  Найбільші банки Уолл-стріт накопичили більше коштів на «чорний день», щоб підготуватися до можливої ​​рецесії. Водночас вони виявляють обережність щодо прогнозування зростання доходів через невизначену економіку.

  Мойніган також зазначив, що вперше за довгий час ставки за депозитами трохи знизилися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми