Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Курс долара під кінець 2023 - MS прогноз

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: долар

  Експерти Morgan Stanley погіршили прогнози для курсу долара США, наголосивши на пожвавленні світової економіки, а також на послабленні невизначеності, пов’язаної, зокрема, з інфляційним тиском, повідомляє MarketWatch.

  0997_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Доларовий індекс ICE (показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, ієна, канадський долар, фунт стерлінгів та шведська крона), до кінця 2023 року складе 98 пунктів, очікують аналітики. Їх попередній прогноз передбачав, що індекс завершить рік на рівні 104 пункти.

  "Макроекономічні сили, які стримували послаблення американської валюти, тепер посилюють його, — йдеться в огляді аналітиків. — Глобальне зростання демонструє ознаки пожвавлення, невизначеність щодо перспектив економіки та інфляції слабшає, і долар втрачає свою перевагу в carry trade на тлі зростання ставок за кордоном.
  Прогноз Morgan Stanley для курсу євро у парі з доларом на кінець 2023 року підвищено до $1,15 із $1,08. У понеділок він становив $1,0824.
  Курс долара до юаня, як очікується, становитиме 6,65 юаня/$1 до кінця року (попередній прогноз — 6,8 юаня/$1). Вартість американської валюти відносно китайської піднялася під час торгів на 0,45%, до 6,7334.
  За останній рік доларовий індекс ICE зріс на 7,5%, курс американської валюти у парі з євро додав 5,4%, з юанем — 6,1%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми