Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Росіяни позбавляться українців в окупації останніх грошей

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: фінанси, війна

  Російські загарбники припинили соцвиплати на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

  7477_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)


  Рішення пояснюють нестачею рублів. Ситуацію обіцяють виправити, але терміни не кажуть, повідомляє Центр національного спротиву.

  За їхніми даними, виплат немає в Мелітополі, Бердянську та Токмаку. При цьому гроші з боку України прийшли вчасно. Однак росіяни наразі намагаються заборонити обіг гривні. Влаштовують рейди, щоб не давати можливості людям придбати щось за гривню.

  "Виходить ситуація, що росіяни позбавили людей роботи, не виплачують гроші й забороняють користуватись гривнею", - заявили в ЦНС.

  Наприкінці 2022 року загарбники запустили на тимчасово окупованих територіях "центри зайнятості", але стати на облік там можна лише з паспортом РФ.

  "Однак навіть отримавши російську макулатуру, як бачимо, грошей від РФ не дочекаєшся. Краще не співпрацювати з ворогом та ігнорувати ініціативи загарбників.", - додали в ЦНС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми