Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні ускладнять продаж сигарет та алкоголю

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: алкоголь, сигарети

  В Україні можуть перевести розрахунки за всі підакцизні товари виключно в безготівковий формат.

  2225_96461.jpg (67.65 Kb)


  Це допоможе вивести паливний, алкогольний і тютюновий ринки з тіні, повідомив заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма.

  Зараз частка нелегального ринку тютюну оцінюється в 30%, що стосується алкоголю – показник ще вище.

  "Ми плануємо фундаментальні зміни в адмініструванні податків. Перше - електронний акциз, QR-код ... другий концепт – для того, щоб система запрацювала, – перевести розрахунки за підакцизні товари виключно в безготівковий формат, в оплату карткою", – повідомив Шурма.

  Під час паливної кризи в травні в Україні був протестований такий формат розрахунків, коли майже всі постачальники перевели клієнтів на оплати картками або через додаток.

  "Дискомфорт тривав тиждень-два, потім всі адаптувалися. Це дозволило "обілити" оборот палива. Це станеться і з тютюном, і з алкоголем, тому що ліквідується можливість несплати акцизу", – додав заступник голови ОП.

  Шурма зазначає, що концепція безготівкової оплати знаходиться ще на стадії обговорення. Крім того, ці зміни будуть прийматися на тлі підвищення "оподаткування шкідливого споживання". Це ставки акцизного податку на тютюнові вироби, алкоголь та пальне.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми