Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Як путін хоче захистити свою економіку від руйнації

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: економіка росії, путін

  росія майже потроїть суму іноземної валюти, яку вона планує продати до початку березня, оскільки доходи від продажу енергоносіїв падають на тлі зростаючих обмежень на експорт.

  2652_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це пише Bloomberg.

  Міністерство фінансів рф заявило в п’ятницю, що продасть 160,2 млрд рублів (2,3 мільярда доларів) в період з 7 лютого по 6 березня в рамках бюджетного механізму, спрямованого на захист економіки від злетів та падінь цін на нафту.

  «Оскільки більша частина міжнародних резервів заморожена американськими та європейськими санкціями, юань є основним активом, який росія все ще може використовувати для продажу зі свого фонду добробуту, щоб покрити витрати. У грудні уряд повідомив, що його авуари в китайській валюті склали 310 мільярдів юанів (46 мільярдів доларів). За даними Міністерства фінансів, росія буде продавати іноземну валюту на суму, еквівалентну 8,9 мільярдів рублів, щодня до 6 березня», — пише агентство.

  Продажі можуть становити в середньому 2 мільярди доларів на місяць до кінця року, згідно з оцінками Bloomberg Economics, що зменшить ліквідні активи російського суверенного фонду на 21 мільярд доларів з 87 мільярдів доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми