Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як навчитися "не викидати гроші на вітер"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: економія грошей

  Досить часто нам здається, що, переплативши декілька гривень, ми суттєво не змінимо витрати нашого бюджету, але це далеко не так.

  7026_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Шкідливі звички та некорисні розваги

  Перш за все це стосується курців, які в місяць можуть витрачати в межах 500 гривень, якщо не більше. Тож за рік набігає солідна сума, яку ви просто спалюєте в буквальному сенсі.

  В середньому пачка сигарет коштує 60 гривень, тож якщо у вас йде пачка в тиждень — це приблизно 240 гривень. Якщо ж ви палите частіше, наприклад, щодень, то сума за рік може скласти майже 22 тисячі гривень.

  Багато хто з курців останніми роками перейшов на електронні гаджети, стіки до яких коштують часом дорожче, ніж пачка сигарет — від 80 гривень.

  Якщо ви любите комп’ютерні ігри, то у нас погані новини, адже купуючи лутбокси, так звані контейнери з ігровими цінностями, ризикуєте витратити невиправдано великі кошти. Звичайно, що споживати ліцензійний товар — правильне рішення будь-якої цивілізованої людини, проте до онлайн витрат потрібно підходити так само свідомо, як і в офлайні.

  Азартні ігри — також ще одна стаття витрат на яку зовсім непомітно можна спустити чималу суму. Найдоступнішою розвагою у цій сфері є лотерейні білети, які коштують до 20 гривень. Тож в надії на швидкий виграш та, зважаючи на низьку ціну, любителі азартних ігор купують одразу декілька.

  Алкоголь та їжа в ресторані

  Якщо ви вирішили контролювати свої витрати та почати заощаджувати, то це не означає, що варто відмовлятись від звичного способу життя. Навпаки, варто все ж залишити те, що приносило найбільше задоволення, щоб не відчувати психологічного тиску та пригнічення.

  Доставка їжі додому

  Так само як і культура кави, останнім часом в Україні швидкими темпами набирають популярності служби доставки їжі. Додаткова ціна за доставку Glovo, Uber Eats, Raketa складає від 40 гривень. Також додамо, що досить часто ціна страви у такому додатку може бути дещо вищою, ніж у закладі чи на сайті.

  На чому економити не варто

  Разом з тим є ряд категорій на яких би ми не радили економити, адже замість бажаних заощаджень ваші витрати лише зростуть.
  Зазвичай техніка коштує не дешево, тож більшість відкладає якийсь час, щоб купити бажану річ, або ж бере її на виплати. Тож коли постає питання, який аксесуар обрати, більшість ласо поглядають у бік чогось дешевшого й вбачають у цьому можливість заощадити, однак це не зовсім хороша ідея.

  Річ у тім, що придбавши неоригінальні аксесуари: зарядка, навушники тощо, не лише ризикуєте пошкодити новий пристрій, але й переплатити. Неоригінальні, або ж неякісні технічні аксесуари можуть швидко ламатись, тож фактично ви переплачуєте двічі й цілком могли собі дозволити одразу придбати щось якісне, нехай й за вищою ціною.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу
У сучасному бізнес-середовищі ефективне ведення бухгалтерії є ключовим фактором успішного функціонування будь-якої компанії. "Шатило і Партнери" - це ...
З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana
Приємною новиною поділилися з українцями розробники криптогаманця Trsutee Plus на заході Solana KUMEKATHON! Meetup, оголосивши про підтримку розрахунк...
Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми