Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерти дали сумний економічний прогноз Україні

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: економіка

  Економіка в Україні найближчим часом відчує скорочення реального валового внутрішнього продукту. Повномасштабна війна збільшила ризики для здоров'я й безпеки чи не п'ятої частини українців.

  3084_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Невелике скорочення ВВП на 2% відбудеться вже у 2023 році. Такий прогноз дало міжнародне рейтингове агентство Moody's. Водночас експерти запевняють, що після цього відбудеться помірне відновлення економічної активності у 2024 році, яке буде зумовлене масштабною реконструкцією.

  "Попри високий ступінь невизначеності розвитку військового конфлікту, у базовому сценарії очікується збереження макроекономічної та фінансової стабільності", – ідеться в прогнозі.

  Аналітики зазначають, що наслідки війни збільшили ризики для здоров'я та безпеки, а також обмежили доступ до основних послуг і житла для 20% українців. Навіть сценарій сильного зростання, викликаний відновленням, може призвести до великих виплат.

  "Економічний спад, спричинений війною, призвів до значного зростання безробіття та бідності. Це позначиться на кредитоспроможності України. Протягом багатьох років у зв'язку з реконструкцією критично важливої інфраструктури виникатимуть великі фінансові потреби", – додали експерти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми