Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт шокувава прогнозом по біткоїнах

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: біткоїн

  Генеральний директор Blockstream Адам Бек вважає, що ціна ВТС може сягнути $ 10 мільйонів до 2032 року.

  0696_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)


  Аналітик зазначив, що з 2013 року курс BTC лише подвоювався, тож якщо ця тенденція збережеться, приблизно через дев’ять років ціна Bitcoin досягне $ 10 млн, а ринкова капіталізація — $ 200 трлн.
  За словами Бека, щоб досягти таких показників, варто прискорити вдосконалення технологій другого рівня ВТС та інфраструктури криптогаманців.
  «Нам потрібно, щоб наступний мільярд нових користувачів цифрових активів володіли власними UTXO (залишками коштів, які залишаються після здійснення транзакцій), персональними ключами та стійким до цензури холодним сховищем», — вважає криптоінвестор.

  Аналітик підкреслив, що поки всього 1−2% населення світу володіє Bitcoin . Бек прогнозує, що переважна більшість вкладників у майбутньому зберігатиме флагманський актив на холодних криптогаманцях.
  «З огляду на волатильність, я думаю, що Bitcoin може різко підскочити й досягти ринкової капіталізації у 100−300 трильйонів доларів. Тож я підозрюю, що люди з середніми точками входу не матимуть особливого стимулу продавати великі обсяги криптовалют», — пояснив фінансист.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми