Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо інвестицію, яка стане трендовою

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції, метавсесвіт

  Глобальна управлінська і консалтингова фірма McKinsey провела дослідження, в якому дійшла висновку, що до 2030 року метавсесвіт може принести до $5 трлн у варіантах використання для споживачів і підприємств.

  1814_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  У звіті McKinsey очікуване експоненціальне зростання індустрії метавсесвіту пояснюється поєднанням кількох факторів. Ключовим елементом, що сприяє зростанню і прийняттю технології, є коефіцієнт прийнятності метавсесвіту для різних гендерів, географічних регіонів, демографічних груп і поколінь.

  У звіті Mckinsey зазначено, що, незважаючи на новизну метапростору, споживачі вже продемонстрували свою готовність витрачати гроші на цю технологію. Компанії також активно інвестують в інфраструктуру, яка підтримує розвиток метапростору, а бренди вже експериментують і відзначають позитивні відгуки.
  Останнє дослідження McKinsey показує, що підприємства будуть залучати більше кейсів високого рівня використання метапростору в ключових сферах послуг. Банківська справа, дискретне виробництво, медіа, переробне виробництво, професійні послуги, роздрібна торгівля та телекомунікації — це сфери з потенційно високим рівнем використання для підприємств, як визначили у McKinsey.

  Для споживачів лише електронна комерція відображає потенціал високого рівня метаверсійного використання. Однак інші сфери, такі як реклама, освіта, ігри та розваги в прямому ефірі, приваблюватимуть споживачів середнього рівня використання в метасередовищі.
  Ще одним фактором, що обумовлює великий обсяг, який прогнозується для метамережі до 2030 року, є комбінаторна природа технології. Згідно зі звітом McKinsey, метапростір не існує сам по собі. Він поєднує в собі елементи таких перспективних трендів, як штучний інтелект (ШІ), імерсивна реальність, розширені можливості зв’язку та Web3. У McKinsey зазначають, що це є вирішальною причиною, чому керівники підприємств повинні бути зацікавлені в цій технології та інвестувати в неї.
  Два з найбільш значущих існуючих і більш просунутих напрямків використання метапростору, визначених McKinsey, — це «Маркетинг брендів і залучення споживачів» та «Цифрові двійники».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми