Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як бізнесу підготовити звіт про оцінку збитків від війни: поради

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: збитки бізнесу, оцінка

    Фонд держмайна розповів про кожен крок, що робити бізнесу для підготовки належного звіту про оцінку збитків внаслідок агресії рф.

    1814_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

    Крок 1. Зберіть докази
    Зберіть усі можливі документальні підтвердження ушкоджень майна внаслідок агресії — свідчення очевидців, постраждалих, протоколи ДСНС, інформацію про відкриті кримінальні провадження Національної поліції.

    Крок 2. Підтвердіть володіння майном
    Доведіть, що пошкоджене майно перебувало на балансі підприємства ще до повномасштабної агресії. Проведіть порівняльну інвентаризацію — документуйте інформацію про стан майна до та після пошкодження.

    Крок 3. Замовте оцінювання
    Зверніться до фахівця, який оцінює майно бізнесу. Покажіть результати досліджень із попередніх кроків. Він оцінить ушкодження за Методикою оцінки збитків бізнесу внаслідок агресії рф, яку розробила команда ФДМУ спільно з Мінекономіки. За результатами роботи отримайте звіт про оцінку збитків.

    Крок 4. Пройдіть рецензування звіту
    Надішліть звіт на перевірку фахівцям з оцінювання майна бізнесу (з 2+ роками досвіду). Вони мають підтвердити відповідність проведеного оцінювання згаданій Методиці.

    Фахівці рекомендують звернутися до професійних спілок оцінювачів.

    Крок 5. Збережіть рецензований звіт
    Чекайте зі звітом на можливість подати позов проти країни-агресора. Якщо ваш звіт отримає негативну рецензію, — вимагайте від оцінювача доопрацювати оцінку збитків.

    ФДМУ рекомендує постраждалим підприємцям замовити оцінювання збитків вже зараз. Що раніше це зробите — то більше доказів збережете для позову проти рф.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми