Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Топ-фінансові показники за рік війни

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси

  П’ятниця, 24 лютого 2023 року — 366-а доба героїчного спротиву українського народу. Ми зібрали головні цифри війни:

  5963_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Рік російсько-української війни у цифрах
  Новий пакет військової допомоги. Уряд Сполучених Штатів Америки оголосив новий пакет допомоги Україні на суму 2 млрд доларів із фонду Ініціативи сприяння безпеці України (USAI), яку буде приурочено до першої річниці повномасштабного вторгнення.
  Також США запровадили нові санкції проти рф до річниці повномасштабного вторгнення.
  росії повністю призупинили членство в FATF, а російський рубль впав до мінімуму за останні 10 місяці.
  5 пріоритетів програми швидкого відновлення. Україна наразі має понад 150 млрд грн, які ринок може освоїти для відновлення житла та критичної інфраструктури.
  Українці зменшили суму вкладів у банках. Станом на 1 лютого 2023 року загальна сума вкладів фізичних осіб (у т.ч. фізичних осіб-підприємців) у банках-учасниках Фонду гарантування вкладів склала 1 041,3 млрд грн (станом на 1 січня було — 1 051,5 млрд грн).
  Спросещення погашення кредитів. В Україні пропонується запровадити спрощені умови погашення кредитів для переселенців та громадян, котрі проживають на територіях, що найбільше постраждали від бойових дій.
  «Нова пошта» анонсувала відкриття відділень. Компанія «Нова пошта» планує у квітні відкрити перше відділення в Німеччині, а до липня — в Румунії. Про це повідомив співвласник компанії Володимир Поперешнюк.
  Які українські компанії залишаються ліквідними. Аналітики Moody’s Investors Service очікують, що попри війну три великі українські компанії зможуть підтримувати адекватну ліквідність, яку вони мали в 2022 році.
  Хто може претендувати на високу зарплату без вищої освіти. В Україні на середню зарплату від 40 тис. грн без вищої освіти можуть претендувати водії-міжнародники, автомаляри, прохідники на шахтах та деякі рієлтори. Зарплата залежить від умов роботи, а в деяких випадках — від кількості робочих днів (замовлень, рейсів).
  Міністерство соціальної політики України розробило проєкт змін до постанови Кабінету міністрів щодо призначення та виплати державної допомоги сім’ям із дітьми.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми