Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

На що піде фінансова допомога Україні від Світового банку

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Світовий банк, додаткове фінансування

  Кошти надані Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

  2510_105422.jpg (79.44 Kb)


  24 лютого група Світового банку оголосила про додаткове грантове фінансування для України на суму 2,5 мільярди доларів.

  Як повідомляється на сайті установи, цей грант є прямою бюджетною підтримкою уряду України і надається в рамках проекту банку "Державні витрати на підтримку адміністративної спроможності в Україні" (PEACE) для забезпечення безперервності надання основних послуг і здійснення головних функцій уряду в умовах війни, що триває.

  Кошти надані Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Їх перекажуть уряду України після того, як його прийнятні витрати перевірить Світовий банк.

  "Додатковий фінансовий пакет для програми PEACE продовжує низку наданих раніше грантів і буде спрямований на підтримку ключових секторів, зокрема систем освіти та охорони здоров’я, виплату пенсій, фінансову допомогу внутрішньо переміщеним особам, підтримку програм соціальної допомоги, фінансування зарплат працівників державного сектору, які надають основні послуги", - йдеться у повідомленні.

  За словами президента групи Світового банку Девіда Малпаса, Світовий банк мобілізував 20,6 млрд доларів на підтримку України відтоді, як почалась війна. З цієї суми 18,5 млрд доларів вже виплачено, це була допомога для понад 12 млн українців.

  Фінансова допомога для України: деталі

  Європейський Союз виділить 17,4 млн євро на цифрові зміни в Україні.

  Прем'єр-міністр Фуміо Кісіда оголосив, що Японія надасть Україні новий пакет фінансової допомоги у розмірі $ 5,5 млрд.

  Міністри фінансів "Великої сімки" ще раз засудили війну Росії в Україні напередодні її річниці і зобов'язалися збільшити фінансову підтримку України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми