Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки коштів та років може піти на післявоєнне відновлення України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: відновлення України, кошти

  На післявоєнне відновлення України може знадобитися від 350 до 700 млрд доларів. Також на це може піти від 5 до 10 років і навіть довше.

  2510_105422.jpg (79.44 Kb)


  Такі підрахунки озвучили у громадській організації Transparency International Ukraine для Ukrayina.pl.

  Як зауважили в Transparency, зараз можуть наводити тільки приблизні оцінки, скільки потрібно для того, щоб відбудувати все зруйноване, адже війна триває.

  «Але якщо ми говоримо про те, що Україна після відновлення має відповідати вимогам та стандартам ЄС, можливо, це значно більші кошти», — наголосили в організації.

  Вартість відновлення загалом вища за суму збитків, тому що враховує ще такі фактори, як недоотримані доходи, втрачені активи та відновлення за принципом «краще, ніж було до того».

  Зокрема, український уряд та Світовий банк оцінюють потреби країни у відновленні на рівні 349 млрд доларів.

  «З огляду на масштаби руйнувань, які завдала і далі завдає нам росія, відновлення може тривати від 5 до 10 років і навіть довше», — зауважують в ТІ.

  Сам процес відновлення потребує великих фінансових та людських ресурсів. Все залежить від того, на що ми претендуємо і від довіри до України у світі, додали у Transparency International.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми