Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українцям роздають гроші: куди звертатись

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: фінанси, гроші

  Українці можуть отримати 6660 грн від Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC). На допомогу від організації можуть претендувати громадяни, які проживають на територіях, які постраждали через бойові дії та потребують фінпідтримки.

  5963_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Реєстрація триватиме до 20 березня, зазначають в NRC. Реєстрація відкрита для всіх серед зазначених категорій, але кошти будуть надані найбільш уразливим категоріям.

  Фіндопомога складає 6660 грн – по 2220 грн на 3 місяці на кожного члена родини, але не більше як 5 осіб. Виплата здійснюється на рахунок банку (відкритий саме в Україні) чи за допомогою MoneyGram (для тих українців, у яких нема банківського рахунку).

  Як отримати допомогу?

  Для цього необхідно подати відповідну заяву. Інструкція:

  Треба завантажити WhatsApp чи Viber на свій девайс.
  Для реєстрації через WhatsApp треба додати до контактів номер 0 800 609 844 та надіслати на номер повідомлення з текстом "Привіт".
  Для реєстрації через Viber слід відскакувати QR-код, який розміщений на картинці. Після цього у переписці висвітиться повідомлення із інструкціями для проведення реєстрації.

  Норвезька рада у справах біженців – незалежна, гуманітарна, неприбуткова та неурядова організація. Займається захищає права людей та допомагають особам, які постраждали від катаклізм та війн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми