Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українці можуть розбагатіти на 25-копійчаних монетах

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: гроші

  Українці можуть продати 25-копійчані монети набагато дорожче від їхнього номіналу. За деякі різновиди можна виручити кілька тисяч гривень – такі монети є колекційними і нумізмати готові платити величезні гроші, щоб їх отримати.

  1682_ukrainstki-moneti.jpg (42.75 Kb)


  Наприклад, до 2000 грн можна отримати за 25 копійок 2003 року різновиду 1ЕАм. Як розповідають фахівці ресурсу "Монети-ягідки", це рідкісна монета, яка карбувалась для річного набору НБУ.

  "Оскільки річний набір так і не випустили, відкарбовані 25 копійок відправили в обіг. Більшість 25-копійкових монет, що продаються на аукціонах, знайдені в гаманцях або скарбничках", – пояснили вони.

  25 копійок 1992 року різновиду 4БАМ можна продати за 3300-3600 грн. Цю монету можна впізнати за опуклим щитом і втисненим в нього тризубом на реверсі.

  "Нумізмати називають 25 копійок з вдавленим тризубом "Англичанка". Англійські штемпелі, якими карбували 25 копійок були виконані з помилкою. Пізніше помилку виправили, проте 25 копійок "англійський чекан" все ж зустрічались в обігу", – розповідають фахівці.

  За 2000 – 3000 грн можна продати 25 копійок різновиду 5.1ДАг 1992 року. Її відрізняють:

  середній зуб тризуба – він округлий та товстий;
  хвостик букви Ї - знизу він стосуєтторкається ься букви Н;
  гроно №2 – воно у формі тупокутного трикутника.
  гурт – гладкий, без насічки.

  "Гербова сторона помітно відрізняється від інших різновидів 25 копійок. На аверсі більшості монет листя та колосся не чіткі, пласкі, їх важко розрізнити", – зазначають нумізмати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми