Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На магазини та супермаркети чекають зміни

 • Джерело: businessua.com.

  У Кабміні встановили строки, до настання яких торговці мають забезпечити безготівкові розрахунки для споживачів у своїх магазинах та пунктах надання послуг. Зміни будуть впроваджуватись протягом наступних трьох років.

  97_9d0a1754-810x540.jpg (74.95 Kb)


  Про це повідомляють у Держпродспоживслужбі.

  Так, уряд затвердив постанову, згідно з якою торговці мають забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків:

  з 1 січня 2024 р. — у населених пунктах із кількістю населення від 5 до 25 тис. осіб;
  з 1 січня 2025 р. — у населених пунктах з кількістю населення менше ніж 5 тис. осіб;
  з 1 січня 2026 р. — фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку першої групи, торговці, які здійснюють торгівлю з використанням торгових автоматів, виїзну (виносну) торгівлю, продаж власно вирощеної чи відгодованої продукції.

  Торговці, які працюють у районі проведення бойових дій або перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні, протягом трьох місяців після припинення проведення бойових дій на таких територіях та/або деокупації можуть не здійснювати безготівкові розрахунки.

  Слід зауважити, що відмова у такому розрахунку за придбані товари та послуги свідчить про обмеження прав споживача та є порушенням вимог законодавства, за що передбачено відповідальність.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми