Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Простий переказ грошей з Польщі в Україну

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: переказ, гроші

  Якщо в Україну з Польщі переказ відправити досить просто, то зворотна дія пов’язана з деякими складнощами.

  6223_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)


  Насамперед Національний банк своєю Постановою суттєво обмежив можливість відправити переказ із картки українського банку в національній валюті. Тобто відправити можна, але тільки валюту з валютної картки та ще й з комісіями.
  Одним із найвигідніших варіантів є переказ із валютної картки monobank: сума переказу стартує від 1,01 долара або євро, а комісія становитиме лише 1%.
  Якщо в Польщі перебуває близька людина (наприклад, чоловік чи дружина або дитина) і в банку можна довести родинні зв’язки (надавши, наприклад, свідоцтво про шлюб), можна зробити наступне.
  Якщо обидва є клієнтами Кредобанку і мають відкритий картковий рахунок у злотих, можна через касу банку поповнити рахунок того, хто перебуває в Україні, а потім зробити переказ усередині банку на рахунок того, хто перебуває в Польщі.
  Переказ буде у злотих, і банк за нього комісію не візьме (принаймні так повідомили Finance.ua на гарячій лінії банку. — Ред.).
  У Польщі можна як розплачуватись цими коштами, так і зняти їх у банкоматах банку PKO Bank Polski, при цьому, якщо знімати готівку з картки у злотих, комісія становитиме лише 5 злотих.
  Якщо ж знімати злоті з картки Кредобанку у гривні, комісія становитиме 50 гривень + 1% за конвертацію, що вже не так вигідно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми