Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна має план для інвесторів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Підтримка міжнародного співтовариства у реалізації євроінтеграційного курсу України та посиленні впровадження реформ матиме визначальну роль у процесі відбудови України.

  7283_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це йшлося на цьогорічному саміті Україна-Оксфорд «Європейські горизонти для України», передає пресслужба Міністерства економіки України.
  «Мінекономіки працює над розробкою інструментів страхування політичних ризиків, для покриття яких планується створити окремий фонд, що дозволить залучити не лише MIGA, DFC та ЕКА країн «Великої сімки», а також приватних міжнародних операторів страхового ринку.
  Крім того, ми розраховуємо на підтримку міжнародних фінансових організацій та донорів щодо надання зокрема дешевих кредитів установам, які планують розширити свої портфелі фінансування для підтримки українського приватного сектору як безпосередньо, так і через комерційні банки. Так ми створимо готове рішення для потенційних інвесторів", — зазначив заступник міністра економіки Олександр Грибан.

  Також він нагадав, що в Україні є низка індустріальних парків, які пропонують не тільки промислові майданчики з готовими інженерними комунікаціями, але й податкові пільги. Наявність цих стимулів фактично створює великий потенціал для аутсорсингового виробництва в Україні.
  «Разом з міжнародними партнерами, серед яких зокрема BlackRock та J.P. Morgan, ми працюємо над концепцією створення в Україні Фонду розвитку. Зараз ми вже ведемо перемовини з рядом банків США, Великої Британії та Азії, які планують долучитися до цього процесу. Крім того, інвестиційна платформа #AdvantageUkraine консолідує інвестиційні проекти та обробляє запити інвесторів з усього світу», — додав Грибан.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми