Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

22 березня українські банки оновили курс долара

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс долара

  Зранку 22 березня українські банки виставили курс долара на рівні 38,35/38,9 грн (купівля/продаж). Це на 10 коп. дешевше в купівлю, ніж днем раніше. У продаж курс лишився на колишньому рівні.

  7283_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Серед великих банків найвищий курс у продаж виставили в Ощадбанку – 39,1 грн, а також Райффайзен Банку – 38,95 грн. Найнижчий – у ПриватБанку, 38,5 грн, та Універсал Банку – 38,8 грн.

  Купують американську валюту найдорожче в Ощадбанку – 38,35 грн, а також Райффайзен Банку та Сенс Банку – по 38,3 грн. Найдешевше – в Універсал Банку, по 37,6 грн, та ПриватБанку – 38 грн.

  Також деякі великі банки встановлюють картковий курс, але зараз він працює тільки для операції купівлі іноземної валюти з подальшим внесенням на депозит. Просто так купити долари на картку неможливо – заборона діє ще з початку війни.

  На чорному ринку курс долара встановили на рівні 38,44/38,6 грн. Це:

  одразу на 21 коп. дешевше в купівлю, ніж днем раніше;
  на 15 коп. – у продаж.
  Офіційний курс долара, за даними Нацбанку, залишається фіксованим. Він складає 36,56 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми