Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українцям "світить" нова фінансова допомога

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: суспільство

  Українські внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати допомогу від кількох міжнародних організацій. Наприклад, французька гуманітарна організація ACTED виплачує переселенцям по 6600 грн.

  4453_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про те, від яких організацій можуть отримати кошти українські ВПО та як оформити допомогу.

  У межах програми ACTED виплачує переселенцям по 2200 за місяць. Допомога надається жителям, які виїхали з таких областей:

  Донецької;
  Луганської;
  Харківської;
  Сумської;
  Чернігівської;
  Миколаївської;
  Запорізької;
  Херсонської.
  На кожного члена сім'ї, яка виїхала на безпечні території, виплачується сума одразу в розмірі 6600 грн. Оплата провадиться через відділення Ощадбанку, "Укрпошти" або ж на картку Ощадбанку.

  Для того, щоб подати заяву на оформлення допомоги від держави, необхідно звернутися за телефоном: 0 800 33 69 36. Потрібні такі документи:

  паспорт;
  ідентифікаційний код;
  свідоцтво народження дітей.
  Також можна отримати допомогу від ЮНІСЕФ. Виплати від ЮНІСЕФ Спільно – додаткова підтримка багатодітних українських сімей, які постраждали від війни. Багатодітним сім’ям буде виплачуватись допомога у розмірі 2 200 грн раз на місяць, але не більше як на п’ятьох осіб.

  Червоний Хрест

  ВПО можуть отримати від Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні спільно з Товариством Червоного Хреста України. Фінансова допомога в межах програми становитиме 2 500 грн на особу. Виплати здійснюватимуться на підставі даних з інформаційної бази ВПО.

  Місія Червоного Хреста спільно з Мінсоцполітики сама визначатиме, кому надавати допомогу, на підставі відомостей із Єдиної інформаційної бази внутрішньо переміщених осіб та інформаційної платформи єДопомога.

  Для уточнення подробиць можна звернутися на гарячу лінію – 0 800 332 656 або надіслати електронного листа на конфіденційну адресу sos@redcross.org.uaабо на загальнуfeedback@redcross.org.ua.

  Агентство ООН у справах біженців

  Програма орієнтована на вразливі категорії осіб ВПО, постраждалих від військових дій та тих, хто повернувся до свого постійного місця проживання в певні регіони України.

  Якщо ваша родина відповідає усім критеріям, після розгляду заявки ви отримаєте на свою картку виплату в розмірі 2 220 грн (на одну особу).

  Гроші будуть надходити щомісячно протягом трьох місяців. Зверніть увагу, що 2 220 грн ‒ це виплата на одну особу. Тобто, якщо у вашій родині три людини, сумарно ви отримаєте 19 980 грн. Заявка подається офлайн в пунктах збору даних в областях, або під час звернення до мобільної групи. Адреси та графік роботи пунктів реєстрації можна подивитися за посиланням.

  $1KProject

  Українці також можуть отримати допомогу від Нью-Йоркської благодійної організації у галузі технологічної індустрії 1K. Передбачається одноразова фінансова підтримка в розмірі $1 тис.

  Втім, розраховувати на неї варто не всім: програма орієнтована на сім'ї. Наразі допомогу вже отримали понад 11 тис. сімей та 40 тис. дітей.

  Допомога є одноразовою. Подати заявку на її отримання може будь-яка українська сім'я:

  що перебуває в країні;
  так і виїхала з неї як біженці.
  Подати заявку на виплату можна тут.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми