Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

З картки ПриватБанку зникли гроші: чи поверне їх банк

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ПриватБанк, гроші, картка

  Клієнтка ПриватБанку в результаті шахрайських схем втратила $2000. Після звернення до банку картки заблокували та подали заявку на опротестування платежів. Проте у результаті гроші банк так і не повернув.

  0587_79_pb.jpg (63.4 Kb)

  Про це на спеціалізованому форумі "Мінфін" заявила клієнтка банку. "Після мене розблокували всі мої картки, але гроші на доларову картку мені так і не повернулися", – написала клієнтка.

  У банку зазначили, що шкодують, проте у випадку, якщо операція пройшла з підтвердженням коду через 3D Secure, повернути гроші не зможуть. За правилами платіжної системи, якщо операція пройшла без підтвердження через 3D Secure, теоретично кошти можуть повернути на рахунок.

  Зазначимо, у реєстрі судових рішень можна знайти безліч позовів незадоволених клієнтів, які через шахрайські дії втратили свої кошти. У всіх випадках ПриватБанк відмовлявся відшкодувати збитки. Проте часто судді займали позицію постраждалих та зобов'язали банк повернути кошти на рахунок самостійно.

  У банку нагадали, що кожен клієнт повинен дотримуватись правил безпеки: нікому не передавати особисті дані, не відкривати сумнівних посилань, не підтверджувати невідомі платежі, не вводити дані своєї банківської картки на сумнівних сайтах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми