Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Інвестиції в Україну: назвато топ-країни

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Урядова установа UkraineInvest (UI), яка допомагає підприємцям розпочати бізнес в Україні, отримує сотні запитів на надання такої підтримки з різних країн світу. Найбільше заявок від охочих інвестувати в Україну приходить із Польщі, Ірландії, Франції, Німеччини та Нідерландів.

  5530_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це в інтерв’ю UBR.ua розповів директор UI Сергій Цівкач.
  Він зазначив, що, незважаючи на велику кількість запитів, зараз UI супроводжує лише 16 інвестпроєктів (включно з українськими), з яких 7 претендують на отримання державної підтримки в рамках закону про значні інвестиції (відомого як закон «про інвестнянь»).

  «Річ у тому, що ми беремо до переліку [інвестиційних проєктів UI] лише ті із заявок, які мають найбільшу ймовірність реалізації», — пояснив Цівкач.
  Він окремо зазначив, що хоча заявок від бізнесу зі США в UI поки що не надходило, проте «існує інтерес американських партнерів у створенні інвестиційних фондів для України».

  «Я вважаю, що США мають бути стратегічним партнером України не лише у політичному та військовому сенсі, а й у виробничому», — підсумував директор UI.
  UkraineInvest була створена у 2016 році урядом і з того часу консультує українських та іноземних підприємців з питань, пов’язаних із веденням бізнесу в Україні. Установа уповноважена супроводжувати проєкти, які претендують на підтримку в рамках закону про значні інвестиції (відомий як закон «про інвестнянь»).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми