Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як інвестують в Україні у 2023 році

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Чистий приток прямих іноземних інвестицій в лютому 2023 року Національний банк України оцінив у $201 млн (у лютому 2022 року чистий відтік становив $719 млн)

  4091_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  У тому числі реінвестування доходів банківського сектора склало $77 млн, чистий приток акціонерного капіталу (крім реінвестування доходів) — $126 млн.
  За два місяці 2023 року чистий приток прямих іноземних інвестицій оцінений у $384 млн (у тому числі реінвестування доходів банківського сектора — $189 млн) порівняно з чистим відтоком $553 млн за два місяці минулого року.
  Чисте збільшення зовнішньої позиції щодо операцій банків за портфельними та іншими інвестиціями склало в лютому $577 млн і було зумовлене чистим збільшенням зовнішньої позиції за статтею «валюта та депозити» на $542 млн та чистою купівлею банками цінних паперів нерезидентів на $25 млн.

  Чисте збільшення зовнішньої позиції реального сектора (без урахування прямих іноземних інвестицій) становило $844 млн і було зумовлено зростанням обсягів готівкової валюти поза банками на $1,1 млрд (у лютому 2022 року — $943 млн); чистим зменшенням заборгованості за кредитами та позиками на $165 млн; збільшенням чистої зовнішньої позиції щодо боргових цінних паперів на $144 млн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми