Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Курс готівкового долара у "ПриватБанку" пішов донизу

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс долара

  Продати американську валюту в банку можна за курсом 37,02 грн/дол.

  55_105422.jpg (79.44 Kb)


  Курс готівкового долара у "ПриватБанку" подешевшав на 13 копійок - до 37,52 грн за долар. Курс долара на карткові розрахунки в банківській установі становить 37,45 грн, євро – 41,84 грн.

  Як передає кореспондент УНІАН, курс євро подорожчав на 10 копійок - до 41,60 грн/євро. Продати американську валюту в банку можна за курсом 37,02 грн/дол., євро – 40,60 грн/євро.

  Що відбувається з курсом
  Курс долара в Україні найближчим часом навряд чи зросте більш, ніж на 10%, й навряд чи доросте до позначок 46 або 50 гривень за долар. Такий прогноз зробив експерт аналітичного центру "Об'єднана Україна" Олексій Кущ.

  Директор департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку" Ганна Золотько прогнозує, що до кінця поточного тижня, 7 травня, курс долара в Україні коливатиметься у межах коридору 37,4 - 38,1 гривні за долар.

  Банкір прогнозує, що схожі тенденції будуть спостерігатися і на цьому тижні, посилення конкуренції між банками і небанківськими установами збереже загальний тренд по зміцненню готівкового курсу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми