Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Заблоковано картку за борги: як отримати доступ до грошей

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: борги, блокування рахунку

  В Україні у травні 2023-го оновилися правила блокування банківських рахунків за борги. Доступ до коштів тепер ризикують втратити навіть ті, хто заборгував 200 грн за комуналку. Якщо картку вже заблокували, єдиний спосіб отримати доступ до грошей – повністю сплатити заборгованість. Однак спочатку потрібно переконатися, що картку заблоковано саме через борг.

  9704_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це йдеться у матеріалі. Правила оновилися з 9 травня, а блокування почалися вже з 10 числа. До цього із заморожуванням рахунків стикалися лише ті, хто заборгував 100 тис. грн і більше.

  Якщо гроші на картці раптово виявилися заблокованими, передусім потрібно перевірити, чи не відкрито виконавче провадження. Це можна зробити у спеціальному реєстрі.

  Справа в тому, що суди з комунальних боргів проходять за спрощеною процедурою. А потім боржник може навіть не знати, що рішення вже винесене.

  Вже після арешту рахунку єдиний спосіб повернути доступ до своїх коштів – повністю сплатити борг. Тоді виконавче провадження буде закрито, а доступ до рахунку відновлено.

  Звичайно, найкращий варіант – взагалі не допустити судового рішення. Якщо у вас є борг, зверніться до комунального підприємства, підпишіть договір про реструктуризацію. Він дає змогу частинами сплачувати борг упродовж тривалого періоду.

  Головне пам'ятати, що за спожиті вами воду, газ, електроенергію, опалення у будь-якому разі хтось має заплатити. Різниця між водою та іншим товаром полягає лише в тому, що, наприклад, за хліб ви спершу платите, а потім споживаєте його, а комунальні послуги потрібно оплачувати вже після користування ними. Але це дає можливість користуватися і платити.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми