Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Швеція подвоїть доходи українців: якою стане зарплата

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Швеція, доходи українців

  У Швеції влада планує подвоїти доходи мігрантів, серед яких є й чимало українців. В уряді заявили, що вимога щодо доходу іноземних працівників буде збільшена в 2 рази.

  img-0e020a358fc252130eb086b33018a6a6-v.jpg (25.23 Kb)

  Так, вимоги до доходу для трудових іммігрантів будуть підвищені з 13 тис. шведських крон (1 238 євро – 49 911 грн) на місяць до 26,5 тис. шведських крон (2 534 євро – 102 162 грн), заявила міністерка міграції Марія Мальмер Стенергард. Про це пише Euractiv.

  Міністерка зазначила, що таким чином імміграція може скоротитися на кілька тисяч осіб, оскільки цей захід покликаний припинити роботу з низькою оплатою праці. Раніше Стенергард заявила, що "абсолютно нерозумно", щоб люди приїжджали з іншого кінця світу за місячну зарплату в 13 000 шведських крон (46 414 грн).

  У Швеції більше 70% трудових іммігрантів заробляють понад 25 000 шведських крон (2390 євро – 96 337 грн) на місяць. На більшість із них нова вимога не впливає.

  У серпні минулого року посол України у Швеції Андрій Плахотнюк заявив, що ця країна з початку повномасштабного вторгнення РФ прийняла більше 42 тис. українських біженців.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми