Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Швеція хоче скоротити допомогу українцям

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Швеція, доходи українців

  Уряд Чехії спрямував на допомогу українських біженців більше 1,5 млрд євро. Дві третини коштів виділили з державного бюджету країни. При цьому вже з липня цього року допомогу планують скоротити.

  img-0e020a358fc252130eb086b33018a6a6-v.jpg (25.23 Kb)

  Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів Чехії у Twitter. Там зазначили, що приблизно 100 тис. українців після приїзду почали працювати.

  Так, влада Чехія планує зекономити на видатках за екстрене житло і більше не платити "‎солідарні внески" для власників помешкань, які надали притулок біженцям із України. З липня біженці безпосередньо отримуватимуть гроші на житло від держави: 3000 чеських крон на людину в зареєстрованій квартирі, і 2400 крон – у незареєстрованій.

  Це означає, що в Чехії хочуть залучити до оплати за проживання тих українців, які вже мають роботу. Додатково при визначенні суми виплат влада оцінюватиме заробіток і заощадження біженця.

  Раніше стало відомо, що в Швеції влада планує подвоїти доходи мігрантів, серед яких є й чимало українців. В уряді заявили, що вимога щодо доходу іноземних працівників буде збільшена в 2 рази.

  Так, вимоги до доходу для трудових іммігрантів будуть підвищені з 13 тис. шведських крон (1 238 євро – 49 911 грн) на місяць до 26,5 тис. шведських крон (2 534 євро – 102 162 грн), заявила міністерка міграції Марія Мальмер Стенергард. Про це пише Euractiv.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми