Фінанси. Гроші. Валюта, ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кому в Україні автоматично дадуть субсидію на неопалювальний сезон

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: субсидія, неопалювальний сезон

  В Україні на неопалювальний сезон виплати на оплату комуналки (субсидії) оформлять автоматично. Це можливо за умови, якщо не змінилися дані про майновий стан або склад сім'ї.

  2809_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Як зазначає Мінсоц, автоматично також буде перепризначено житлові субсидії внутрішньопереміщеним особам, які отримують їх за адресою реєстрації. Якщо переселенці планують оформити субсидію на адресу, відмінну від місця реєстрації, потрібно звернутися до Пенсійного фонду України та подати відповідну заяву та декларацію про доходи.

  Житлові субсидії будуть призначені на підставі отриманої від надавачів послуг інформації щодо забезпечення громадян житлово-комунальними послугами за встановленими цінами, тарифами та розміром внесків/платежів на управління багатоквартирним будинком та комунальні послуги.

  За відсутності необхідної інформації житлова субсидія на такі послуги не призначатиметься. Переміщені особи можуть подати запит на отримання житлової субсидії на період, що не опалюється, онлайн або звернувшись до сервісного центру Фонду за місцем фактичного перебування.

  Зазначимо, в Україні призанченням і адміністрацією субсидій займається Пенсійний фонд. Допомогу на сплату комуналки українцям виплачують на банківські картки, доставляють "Укрпоштою". За правилам субсидія назначається на той об'єм комунальних послуг, який передбачено нормативами споживання.

  Якщо ж родина заощаджує і витрачає менше комунальних послуг, то частину коштів з субсидії вона має право залишити собі та витратити на власний розсуд. Важлива умова: комуналка має бути сплаченою вчасно і в повному обсязі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми