Фінанси. Гроші. Валюта, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Окупанти "затопили" Мелітополь підробленим алкоголем

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: фальсифікат, Мелітополь

    У тимчасово окупованому росіянами Мелітополі активно торгують фальсифікатом. Підробки під українські бренди – наприклад, "Рошен", "Хортиця" та "Обухів" – завозять із території т.зв. "ДНР".

    0560_1098_3439_vodka.jpg (29.71 Kb)

    Підробки продають у супермаркетах. Крім того, на місцевих ринках масово продають товари з Узбекистану, повідомляє РІА Мелітополь.

    Зазначається, що у кондитерських відділах супермаркетів можна знайти цукерки з написом "Рошен". Однак нічого спільного з українським "Рошеном" вони не мають.

    "Насправді це фальсифікат, яким просто завалені полиці магазинів у Мелітополі. Ціна за кіло від 250 до 400 рублів і вище. До речі, цукерки "Ромашка" фабрики "Рошен" рашисти загорнули у дуже схожу обгортку з назвою "Катюша". Смак огидний, зазначають мелітопольці", – йдеться у повідомленні.

    До введення гауляйтером Євгеном Балицьким "сухого закону" окупанти також встигли заставити полиці супермаркетів підробленим алкоголем. Продають фальсифікат у пляшках із написами "Хортиця", "Хлібний дар" і навіть Absolut.

    Як і у випадку з цукерками, горілка не має стосунку до українських та іноземних виробників. До того ж товар продають взагалі без акцизних марок.

    "Окупанти спаювали місцеве населення сурогатом. А ФСБвці, під чиїм прикриттям йшла реалізація товару, мали надприбуток", – зазначає видання.

    Ще один український бренд, який не дає спокою окупантам, – туалетний папір "Обухів". На рулонах написано, що їх нібито виробляють у Обухові Київської області.

    Але насправді, за даними місцевих ЗМІ, папір виробляють в окупованій Макіївці. Крім того, окупанти "прикрасили" підроблений обухівський папір абсурдними написами на кшталт "Візьми мене", "Ніжність", "100% насолоди".

    Загалом через накладені на Росію санкції окупантам непросто організувати імпорт товарів до окупованого Мелітополя. Побутову техніку, наприклад, у місто везуть виключно з Китаю та Туреччини, а одяг та продукти – з Краснодара, Ростова, Узбекистану та через окупований Крим.

    "Приміром, молочний продукт завозять із Джанкоя. Щодо місцевого молокозаводу, який був вкрадений рашистами, то смакові якості товару, що нині виробляється на ньому, суттєво просіли. А ціни космос", – зазначають місцеві жителі.

    Крім цього, в Мелітополі "осіли" торгаші з Узбекистану. Окупаційна влада офіційно відкрила їм шлях до міста, запросивши восени на так званий великий ярмарок під назвою "Ташкент". "Тоді до міста заїхали узбеки зі своїм товаром: постільною білизною, взуттям, посудом у національному стилі. Однак після ярмарку багато хто вирішив осісти в Мелітополі", – повідомляють місцеві ЗМІ.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми