Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

білорусь може перейти на російські рублі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: білорусь, росія, рубль

  білоруський диктатор олександр лукашенко не захотів переводити країну на єдину валюту з росією. За словами лукашенка, це питання «не сьогоднішнього дня».

  4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Таку заяву самопроголошений президент білорусі зробив під час зустрічі з головою центробанку росії Ельвірою Набіулліною. Вона перебуває з візитом у Мінську, повідомляють білоруські та російські ЗМІ.
  лукашенко нагадав, що рф та білорусь створили Міжбанківську валютну раду і цей орган продовжує роботу. Однак це не означає, що Мінськ готовий запроваджувати єдину з росією валюту.

  «Я часто наводжу ваші, нашого голови цитати на рівні глав держав, коли йдеться про створення єдиної валюти і таке інше, що це непростий процес. І, напевно, не сьогоднішнього дня, як ми домовилися з президентом росії», — сказав лукашенко.
  За його словами, питання про введення єдиної валюти регулярно порушують «деякі патріотично налаштовані громадяни двох країн». Раніше лукашенко вже казав, що не заперечує запровадження єдиної з рф валюти.
  Однак ще 2019 року білоруський диктатор заявляв, що такою єдиною валютою не повинен ставати російський рубль. За його словами, єдина валюта має бути новою.
  При цьому ексміністр економіки білорусі Георгій Бадей попереджав: у разі запровадження єдиної валюти буде втрачено суверенітет у галузі емісійної політики «однієї з держав». Тому Бадей не погодився, що Мінську точно потрібна єдина з росією валюта.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми