Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Які монети можна продати за тисячі гривень

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: монети

    Українці можуть заробити на продажу цінних монет до 30 тис. грн. Однак далеко не всі копійки навіть 1992 та 1994 років (найстаріші українські монети) є цінними. Деякі з них нічого не варті.

    1564_ukrainstki-moneti.jpg (42.75 Kb)

    На вартість монет впливають навіть незначні відмінності. Як пояснюють фахівці профільного порталу "Монети-ягідки", колекціонери цінують монети з такими особливостями, як:

    незвичайна товщина тризубця;
    розташування та кількість ягід;
    розмір насічок на ребрі (або їх відсутність);
    нестандартний метал, з якого виготовлено монету певного номіналу і т.д.
    Щоб розрізняти цінні монети, зазвичай потрібно вміти читати коди їх різновидів. Однак для початку можна зорієнтуватися хоча б за номіналом та роками випуску. У цьому допоможе таблиця вартості монет України, складена на основі продажу на аукціонах "Віоліті" та форумі "Монети ІТК":

    "У 1992, 1994 роках монети карбували різними типами штампів. Через це з'явилося безліч різновидів монет. Наприклад, в обігу перебуває понад 30 різновидів 10 копійок 1992 року випуску", – зазначають фахівці.

    Крім того, популярністю у нумізматів користуються і монети 1996, 2001 та 2003 років випуску. Річ у тім, що у роки у зверненні з'являлися монети з колекційних наборів.

    Будьте готові до того, що після перебору своєї скарбнички ви не знайдете жодної цінної монети. цінне нумізматам доводиться перебрати 2-3 тисячі монет. Іноді вони скуповують дрібницю у продавців на ринку і перебирають", – попереджають експерти.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми