Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як українцям значно покращити своє матеріальне становище: поради

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: гроші

  Фінансові аналітики озвучили головні правила, щоб стати багатим. При цьому розмір такого багатства необхідно визначити самостійно, а перед тим як шукати можливість заробітку, потрібно розібратися зі своїми боргами.

  9719_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Видання Forbes опублікувало важливі поради про те, як розбагатіти. І хоча стати мільйонером з їхньою допомогою неможливо, дотримання кількох правил дозволить значно покращити своє матеріальне становище.

  Визначте мету

  Об'єктивно оцініть ситуацію та вирішіть, чого ви хочете. Це може бути певний заробіток на місяць або накопичені на рахунку заощадження. Подумайте про великі покупки, пенсії тощо. Має бути фінансова мета.

  Насамперед позбавтеся боргів

  Не всі борги погано. Але якщо у вас є споживчий кредит, мінус на вашій кредитній карті, в першу чергу займіться тим, щоб позбавитися таких боргів. Кредити з високими процентними ставками – зло. Якщо у вас є кілька кредитів, насамперед заплатіть той, за яким у вас найвища відсоткова ставка.

  Створіть резервний фонд

  Важливо, щоб у вас був запас коштів. У такому разі за необхідності витратити велику суму вам не доведеться знову брати кредит. Важливо мати стільки грошей, скільки вам вистачить на три місяці життя. Це недоторканна сума.

  Почніть інвестувати

  Попрощавшись із боргами та накопичивши запас, можна зайнятися інвестиціями (а іноді й паралельно). Недостатньо просто заощаджувати (але й це важливо). Відкладайте гроші на банківський рахунок, купуйте акції, облігації, інвестуйте в освіту. Головне – не просто витрачати гроші, а робити все, щоб вони повернулися.

  Диверсифікуйте свій портфель

  Важливо, щоб ви використовували різні інструменти інвестицій. Створення диверсифікованого портфеля означає розуміння розподілу активів - вкладення ваших грошей у поєднання різних класів активів відповідно до ваших цілей.

  Збільште дохід

  Мета – досягти підвищення на роботі, розробити план збільшення своєї ефективності. Якщо ваша робота не дозволяє значно збільшити дохід, значить, час шукати нову роботу. Іноді варто подумати, щоб зайнятися власною справою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми