Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

США вдалось уникнути дефолту

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: США, дефолт

  Сенат підтримав законопроект, який був ухвалений Палатою представників.

  1251_1807580.jpg (61.83 Kb)


  Сенат США ухвалив двопартійний закон, який скасовує стелю держборгу в розмірі 31,4 трильйона доларів, тим самим запобігши дефолту.

  Як повідомляє Reuters, про це заявив лідер більшості в Сенаті Чак Шумер. "Сьогодні ми уникаємо дефолту", - заявив Шумер, зазначивши при цьому, що Сенат проголосував за схвалення законопроекту, який був ухвалений Палатою представників.

  Президент США Джозеф Байден схвалив своєчасні дії Конгресу. "Ця двопартійна угода є великою перемогою для нашої економіки та американського народу", - сказав президент США.

  Ухвалений закон призупиняє дію встановленого ліміту федеральних запозичень до 1 січня 2025 року. На відміну від більшості інших розвинених країн, Сполучені Штати обмежують суму боргу, яку може позичати уряд, незалежно від будь-яких витрат, виділених законодавчим органом.

  Ризик дефолту та держборг США
  1 червня 2023 року Палата представників США схвалила законопроект про призупинення стелі держборгу у розмірі 31,4 трлн дол. Рішення було ухвалено за підтримки більшості як демократів, так і республіканців.

  Законопроект призупиняє ліміт запозичень федерального уряду до 1 січня 2025 року. Очікується, що цей термін дозволить Байдену та Конгресу відкласти політично ризиковане питання до президентських виборів у листопаді 2024 року.

  Законопроект також обмежить деякі державні витрати протягом наступних двох років, прискорить процес отримання дозволів на певні енергетичні проекти, поверне невикористані кошти, виділені на боротьбу з COVID-19, і розширить вимоги до роботи в рамках програм продовольчої допомоги, включивши в них додаткових реципієнтів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми