Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українців чекають доларові гойдалки у найближчі кілька днів

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс долара

  На готівковому ринку ситуація буде більш-менш стабільна, зазначив експерт.

  1071_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Готівковий курс долара в Україні у найближчі кілька днів до 7 червня в більшості кас банків коливатиметься у межах від 36,90 до 37,80 грн/дол. А в обмінниках фінкомпаній цей коридор складе від 37,10 до 37,70 грн/дол.

  Як прогнозує аналітик Олексій Козирєв, що стосується курсу євро, то у касах банків цінники по євро будуть в межах коридору від 39,50 до 41,10 грн/євро.

  В обмінниках фінкомпаній курс євровалюти перебуватике у межах коридору від 39,55 до 40,70 грн/євро, додав експерт.

  "На готівковому ринку ситуація буде з одного боку більш-менш стабільна, а з іншого - спекулянти будуть в основному заробляти на євро", - заявив Козирєв.

  Також він зазначив, що на міжбанку НБУ утримуватиме коридор у межах 36,56 до 36,93 грн/дол. А безготівковий курс євро, за прогнозом експерта, перебуватиме у межах від 38,76 до 39,82 грн/євро.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми