Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як увійти до 1% найбагатших людей світу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гроші, фінанси

  Кожна людина прагне заробляти більше. Дехто навіть прагне потрапити до клубу найзаможніших осіб, який часто називають 1%. Проте, як виявилося, у кожній країні поріг входу різний.

  1930_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це пише Bloomberg.

  Для прикладу, щоб увійти до 1% найбагатших людей у Монако, потрібно володіти капіталом у розмірі 12,4 мільйона доларів. Ця країна є лідером у рейтингу.

  До трійки лідерів також увійшли Швейцарія та Австрія, де поріг входу до клубу багатіїв становить 6,6 мільйона доларів та 5,5 мільйона доларів чистого капіталу відповідно.

  У США перетнути цей поріг допоможе капітал у розмірі 5,1 мільйона доларів. До першої п’ятірки також входить Нова Зеландія з 5,2 мільйона доларів.

  Нові дані свідчать про те, що пандемія та зростання вартості життя посилюють проблему розриву між бідними та багатими країнами. Зокрема, поріг входу до 1% найбагатших осіб у Монако у понад 200 разів перевищує аналогічну позначку у Філіппінах, де цей показник становить всього 57 тисяч доларів.

  Згідно з даними Світового банку, домогосподарства з низьким рівнем доходів на глобальному рівні відчувають на собі тягар інфляції. Через це вони вимушені збільшити частку витрат з бюджету на базові потреби:
  їжу;
  житло.
  Паралельно 500 найзаможніших людей світу з почату 2023 року зафіксували зростання своїх статків майже на 600 мільярдів доларів.
  Хоча в 2022 році кількість надбагатих людей у світі скоротилася на 3,8% до приблизно 580 000 після різкого зростання в попередньому році. 500 найбагатших людей світу цього року додали майже 600 мільярдів доларів до своїх загальних статків.

  Країни Близького Сходу, включаючи Об'єднані Арабські Емірати та Саудівську Аравію, спостерігали зростання минулого року, оскільки ціни на енергоносії відновилися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми