Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Як правильно збудувати власний капітал

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси, капітал

  Які успіхи та факапи можуть очікувати на шляху до мільйона та куди успішно інвестувати в наш час. Про це розповів Мирослав Король, інвестиційний радник, адвокат та партнер юридичної компанії KFN на Fin Blogger Award, що проходила в Києві.

  06_1470310540-3260.jpg (42.47 Kb)


  Принципи побудови капіталу: диверсифікація, дохідність, ризиковість, час, каже Король.
  «Ми маємо бути впевнені, що юрисдикція, в яку ми інвестуємо, посередник, через якого ми інвестуємо, валюта, в якій інвестуємо — все це через 10 років буде мати вартість, посередник залишиться, а країна буде мати можливість виконувати свої зобов’язання.
  Я вважаю, зараз важливо сфокусуватися на заробітку, тобто на активному доході, який дає змогу вам вкладати більше та інвестувати більше. На первинному етапі накопичення дуже важко зробити шалений стрибок вперед саме за рахунок інвестицій, оскільки ви новачок. Тут великий ризик того, що інвестуючи, ви втратите", — зазначив він.
  Що таке успішні інвестиції
  Інвестиції ліквідні, які можна швидко продати, інвестиції через надійного посередника. Це фондові інструменти, криптовалюта.
  Нерухомість також продовжує генерувати якийсь дохід. Але якщо взяти оренду, дохід в гривні, то вони суттєво зменшили дохідність.
  На думку Короля, не дуже успішними інвестиціями можна вважати:
  1. Гривневі.
  2. Хайпові на піку цін і циклу: ISO, IPO, SPAC.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми