Фінанси. Гроші. Валюта, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Скільки може коштувати будівництво нової ГЕС: Мінекономіки

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: нова ГЕС, вартість

  За попередніми підрахунками збитки водним ресурсам завдано на 2 мільярда гривень.

  9704_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Ціна будівництва нової ГЕС може складати близько $1 мільярда. Мова йде не тільки про встановлення нових гідроагрегатів, а й про відновлення цілісності величезної греблі.

  Про це повідомила міністр економіки України Юлія Свириденко. Вона наголошує, що знищення дамби Каховської ГЕС, організоване російськими окупантами, можна назвати однією з найбільших техногенних катастроф у Європі за останні десятиліття.

  Міністр підкреслила, що Росія вкотре довела всьому світу, що вона - терористична держава, адже підрив Каховської ГЕС матиме екологічні й економічні наслідки, а також становитиме велику загрозу для радіаційної та харчової безпеки.

  "Ціна будівництва нової ГЕС може коштувати близько $1 млрд, оскільки мова йде не тільки про встановлення нових гідроагрегатів, а про відновлення цілісності величезної греблі. Лише на відновлення дамби піде щонайменше п’ять років і кумулятивний ефект гуманітарних та екологічних наслідків підриву буде лише наростати", - повідомила Свириденко.

  За її словами, світова спільнота має діяти максимально жорстко щодо Росії. Вона також наголосила, що Україні потрібна якомога швидша допомога у мінімізації та ліквідації наслідків підриву в інтересах усього людства.

  "Перш за все йдеться про демонтування та будівництво з нуля цілого комплексу нової ГЕС. За попередніми підрахунками Міндовкілля та Держекоінспекції збитки водним ресурсам завдано на 2 млрд грн. Сума тільки збільшуватиметься", - наголосила Свириденко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми