Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які хитрощі використовують магазини одягу: що варто знати

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: магазини одягу, обман

    Українські магазини одягу використовують низку хитрощів для того, щоб змусити покупців платити більше і робити необдумані покупки. Про те, які хитрощі використовують магазини та що варто знати кожному українцю – читайте у матеріалі.

    9719_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    "Розпродаж", "Мінус 70%". Найлегший спосіб залучити покупця – оголосити вигідну акцію, величезну знижку та розпродаж. Однак насправді часто вартість речей перед подібними акціями збільшують, а зі знижкою ціна трохи відрізняється від звичайної. Крім того, часто продають ті речі, які з якоїсь причини залежалися на складах.

    1+1=3. Ще один прийом, який змушує купувати більше - пропозиція про безкоштовний третій товар. Наприклад, при покупці двох пар шкарпеток третю вам пропонують безкоштовно. Однак ціна на одну пару може бути значно вищою, ніж у сусідньому магазині. І ці три пари за ціною двох можуть коштувати стільки ж, скільки три пари шкарпеток без акції у сусідньому магазині.

    Оманливі цінники. Маркетологи спеціально встановлюють ціни, які вводять покупця в оману. Замість 1000 грн річ можуть продавати за 999 грн, хоча різниця у вартості становить лише 1%, психологічно у покупця складається враження про значно нижчу вартість. Важливо уважно дивитися на цінник і не піддаватися оманливим цифрам.

    "Правильна" розкладка товару. Дорогий товар у магазинах розміщують ближче до виходу. Так, щоб значна частина покупців насамперед звертала увагу на ті речі, що коштують значно вище. Перед тим, як зробити вибір, пройдіться по всіх лавах.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми