Фінанси. Гроші. Валюта, Сільське господарство та промисловість, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Путін добиває економіку рф

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: економіка росії, путін

  Президент РФ Володимир Путін "потрапив у пастку". Він втратив головний ринок збуту енергоресурсів і фактично повернув свою країну за "похмурих часів". Економіка агресора руйнується, питання лише у часі.

  4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Як пише експерт з питань енергетики Кен Сільверстайн у своєму матеріалі для The Telegraph, Путін не думав, що у західних країн вистачить сміливості, волі чи скарбниці, щоб захистити Україну. "Але за президента Байдена вільний світ не просто тримався разом і захищав свободу. Він прискорив перехід на відновлювані джерела енергії. Європа прагне скоротити викиди парникових газів удвічі до 2030 року і стати вуглецево-нейтральною до 2050 року, тоді як Сполучені Штати хочуть стати вуглецево-нейтральними до 2050 року", – йдеться у публікації.

  Путін потрапив у пастку часу, намагаючись відтворити Радянський Союз і знову пережити його "дні слави". Але зараз панує свобода, і країни, які колись перебували під каблуком у Росії, ніколи не пом'якшуються. В результаті 30-річний роман Росії із Заходом припинився — відносини, які дали їй доступ до нових енергетичних ринків та передових технологій.

  "Ми прискорюємо використання поновлюваних джерел енергії та диверсифікуємо наше енергопостачання, тому що Путін перетворив енергію на зброю", – сказав Франс Тіммерманс, перший віце-президент Європейської комісії. "Наш енергетичний суверенітет не може бути знайдений у викопному паливі, а у відновлюваних джерелах енергії. Цей перехід відбувається швидше, ніж будь-коли раніше".

  Зазначимо, раніше стало відомо, що постачання газу з Росії до Європи досягло історичного мінімуму. Зупинено ще один газопровід – "Турецький потік". Тепер блакитне паливо доставляють лише через Україну.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми