Фінанси. Гроші. Валюта, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як українцям знизити суми в платіжках за воду: корисні поради

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: вода, економія

  Українці, дотримуючись кількох простих правил, можуть значно скоротити споживання води. Це також дозволить знизити суми в платіжках.

  6353_1519208164_voda.jpg (.8 Kb)


  Поради щодо економії опублікувало Державне агентство з питань енергоефективності. Закривайте воду, якщо не користуйтеся її. Під час того, як ви чистите голову, вмиваєтеся, голитеся, закривайте воду. Це має стати корисною звичкою. Найкраще використовувати змішувач ручки у вигляді ручки, а не двох кранів (так легко регулювати температуру).

  Вчасно ремонтуйте сантехніку. Навіть якщо з крана трохи капає вода, за місяць такими краплями може накопичитися ціла ванна кімната.

  Краще приймати душ, а не ванну. Це дозволить заощаджувати воду. Також не варто просто так виливати воду. Відкривайте кран, щоб намочити тіло і змити мило.

  Для зберігання води під час миття посуду слід встановити подвійну раковину. Тоді можна мити посуд в одній частині, а полоскати – в іншій.

  Не рекомендується розморожувати продукти м'ясо, рибу під струменем. Це не тільки марна витрата води та тепла, але й знищення корисних речовин продуктів.

  Потрібно перекривати вентиль для води, якщо приміщення залишають на кілька днів. На кранах також можна встановити спеціальний пристрій, який уповільнює напір (аератор).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми