Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Україну "залили" підробленими парфумами: як відрізнити підробку

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: фальсифікат, парфуми

    В Україні доволі часто магазини продають підроблені парфуми під виглядом оригінальних. Однак споживачі самі можуть відрізнити підробку.

    4024_105422.jpg (79.44 Kb)

    OBOZREVATEL розповість про 5 способів, які допоможуть відрізнити справжні парфуми від підробки.

    Спосіб №1 – батч-код

    Перевірте батч-код. Батч-код – це номер, який вказує на дату та місце виробництва парфумів. Він зазвичай розміщений на упаковці або на флаконі.

    Якщо у вас є доступ до інтернету, ви можете знайти базу даних батч-кодів, де вказано, які парфуми були вироблені на певну дату та місце.

    Спосіб №2 – штрих-код

    Штрих-код – це унікальний номер, який використовується для ідентифікації товару. Він зазвичай розміщений на упаковці або на флаконі.

    Якщо у вас є доступ до інтернету, ви можете подивитись штрих-код у спеціальних додатках, які перевіряють його автентичність.

    Спосіб №3 – упаковка

    Споживачі можуть перевірити упаковку. Справжні парфуми завжди мають якісну упаковку з високоякісних матеріалів. Якщо упаковка виглядає дешево або має помітні дефекти, це може бути ознакою того, що це підробка.

    Спосіб №4 – запах

    Ще один спосіб – перевірити запах. Справжні парфуми завжди мають чіткий та стійкий запах, який не змінюється протягом дня. Якщо запах змінюється або зникає через декілька годин, це може бути ознакою того, що це підробка.

    Спосіб №5 – магазини

    Порада споживачам – купуйте парфуми в надійних магазинах. Потрібно купувати тільки в офіційних магазинах або у відомих онлайн-магазинах. Це зменшить ризик купівлі підробки.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми