Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Уряд хоче обмежити боржників у правах

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: борги

  Кабінет міністрів зареєстрував законопроєкт №9363, який дозволить за рахунок боргу забирати депозити боржників. Крім того, українці, які потрапили до Реєстру боржників, не зможуть купувати машини.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)


  Це випливає із тексту законопроєкту уряду, розміщеного на офіційному сайті Ради. Так, текст документа передбачає, що під час реєстрації авто мають обов'язково перевірити, чи є покупець у Єдиному реєстрі боржників. І якщо він до нього потрапить, реєстрацію проводити заборонять.

  До Реєстру боржників може потрапити будь-який українець, якого через суд зобов'яжуть сплатити борг (за комуналку, аліменти, кредит тощо). При цьому суди з комунальних боргів в Україні проходять за спрощеною процедурою. З травня у таких боржників арештовують банківські рахунки (незалежно від суми боргу).

  Тепер Кабмін пропонує арештовувати і депозити. Банки на вимогу судових виконавців (вони виконують рішення суду про стягнення боргів) мають не продовжувати депозитні угоди, сповіщати виконавця про суму депозиту та відсотки, а опісля – арештовувати гроші та передавати їх для погашення боргу.

  "Заходи примусового виконання рішень, зокрема щодо звернення стягнення на майно (механізму накладення арешту на майно (кошти), здійснення реєстрації обтяжень), застаріли та вимагають осучаснення шляхом цифровізації та оптимізації процесів звернення стягнення на майно боржника", – йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми