Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Іранський бізнес продовжує працювати в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес, Іран

  Напередодні повномасштабного вторгнення в Україні було 1099 компаній з власниками з Ісламської республіки Іран.

  4024_105422.jpg (79.44 Kb)


  Про це пише Опендатабот.
  Перед повномасштабним вторгненням в Україну зафіксовано понад тисячу компаній з власниками з Ісламської Республіки Іран. Це бізнеси у галузі торгівлі, будівництва, ІТ, консультування та в ресторанній сфері.

  Слід відзначити, що компанії з власниками з Ірану в Україні займаються оптовою торгівлею, будівництвом, ресторанним бізнесом, задіяні в ІТ-сфері та консультуванні з бізнес-питань.
  Більшість бізнесів з іранським корінням в Україні зосереджена у Києві та області, а також на Харківщині, Одещині та Дніпропетровщині. Цікаво, що у Чернівецькій та Вінницькій областях жодної компанії з власниками з ІРІ не знайдено.

  У 2022 статистичну звітність про результати своєї роботи за рік подали лише 5% або 51 компанія з іранськими власниками. Лише 15 компаній мали прибуток, решта повідомили про збитки або подали нульові декларації.
  Найбільший дохід по результатах першого року війни зафіксований у ТОВ «Зіба» — 95,1 млн грн. Ось як виглядає топ-10 українських компаній з іранським корінням:

  Санкції проти Ірану
  Наприкінці травня Верховна Рада ввела в дію рішення РНБО та запровадила санкції проти ісламської держави.
  Рішення передбачає обмеження торгівлі з Іраном, блокування транзиту ресурсів українською територією для його резидентів, а також блокування капіталів резидентів ІРІ в Україні на 50 років.
  Співпраця з компаніями, що потрапили під санкції, належить до ризикових видів діяльності та привертає підвищену увагу правоохоронних органів.
  Опендатабот створив Реєстр українських компаній, пов’язаних з Іраном, де можна знайти список таких бізнесів та перевірити контрагентів і партнерів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми