Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк автоматично списуватиме непогашені кредити клієнтів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк, кредити, списання

  ПриватБанк тепер автоматично списуватиме непогашені кредити клієнтів. Це відбуватиметься при примусовому закритті рахунків.

  73_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це Приватбанк попередив у повідомленнях, розісланих своїм клієнтам. У фінустанові зазначили, що це стосується тих клієнтів, яким банк відмовив у підтримці ділових відносин через недотримання чинного законодавства щодо незаконного використання та отримання коштів.

  Зазначимо, що відмова в обслуговуванні – примусове закриття рахунку банком в односторонньому порядку. Після цього гроші з рахунку зазвичай або переказують на рахунок людини в іншому банку, або видаються їй готівкою через касу. У випадку, якщо в клієнта ПриватБанку на момент розірвання відносин був непогашений кредит, то весь борг автоматично списується з рахунку.

  Як повідомлялося раніше, ПриватБанк знову здійснює валютно-обмінні операції в касах банку для фізичних осіб згідно з оновленими вимогами НБУ. Також з 20 червня фінустанова поновила операції з готівковою іноземною валютою через мережу терміналів самообслуговування.

  Сюди ж входить послуга поповнення карток, депозитних рахунків та купівлі валют. Про це йдеться в повідомленні ПриватБанку 22 червня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми