Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Маск повідомив про падіння доходів Twitter

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Маск, Twitter

  Грошовий потік Twitter залишається негативним через майже 50% падіння доходів від реклами і велике боргове навантаження.

  7845_630_360_1442223369-70-ilon-mask.jpg (44.36 Kb)

  Про падіння доходів від реклами заявив власник мережі, американський мільярдер Ілон Маск, повідомили Reuters.

  "Грошовий потік Twitter все ще негативний, оскільки доходи від реклами впали на 50%. Потрібно досягти позитивного грошового потоку, перш ніж ми матимемо розкіш чогось іншого", – сказав Маск.

  Після звільнення тисяч співробітників і скорочення витрат за хмарні послуги новий власник заявив, що компанія зменшила свої неборгові витрати до $1,5 млрд із прогнозованих 4,5 у 2023 році.

  Але заходів щодо скорочення витрат після того, як Маск придбав Twitter, виявлось недостатньо, щоб отримати позитивний грошовий потік.

  У минулий четвер Twitter заявив, що вибрані творці контенту матимуть право на отримання частини доходу від реклами, яку компанія заробляє, намагаючись залучити більше творців контенту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми