Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк отримав рекордний прибуток в своїй історії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Приватбанк, прибутковість

  ПриватБанк завершив перше півріччя 2023 року з фінансовим результатом у 29,7 млрд грн.

  73_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба фінустанови.

  «Банк побив свій власний рекорд прибутковості, завершивши півріччя з фінансовим результатом у 29,7 млрд грн. Банк зберігає високу операційну ефективність, підтримуючи безперебійне обслуговування клієнтів. Операційні витрати залишаються стабільними під пильним контролем керівництва», — сказано в повідомленні.

  Сплата дивідендів

  «Ми підтримуємо державу шляхом сплати дивідендів та інвестицій у державні облігації. Банк у травні перерахував у державний бюджет 24,1 млрд грн у вигляді дивідендів (80% прибутку минулого року)», — додають у фінустанові.

  Кредитний портфель

  Кредитний портфель фізичних осіб зріс на 14% (на 6 млрд грн) до 49,2 млрд грн. Банк збільшив частку ринку кредитів фізичним особам до 36%, залишивши кредитні ставки у роздрібному сегменті на довоєнному рівні, незважаючи на зростання вартості ресурсів.

  Депозитний портфель

  Депозитний портфель фізосіб досяг 354 млрд грн, завдяки чому частка ринку збільшилась до 35,6%.

  Залишки на строкових депозитних рахунках фізосіб у гривні зросли на 18% (на 6,9 млрд грн). В цілому залишки на рахунках клієнтів збільшилися на 3,5% (на 16,1 млрд грн), що свідчить про високу довіру до банку.

  Кредити для бізнесу

  Банк продовжує підтримувати економіку України шляхом фінансування малих та середніх підприємств у галузях, що є найбільш важливими для продовольчої безпеки країни.

  Банк профінансував 10,3 тис. підприємств, надавши нових кредитів на 15,6 млрд грн. З початку року кредитний портфель бізнес-клієнтів зріс на 11%, що дозволило банку увійти у трійку лідерів у агрокредитуванні.

  Допомога армії

  У першому півріччі банк спрямував 100,3 млн грн на подолання наслідків війни. Зокрема, 50 млн грн було передано на допомогу ЗСУ та підрозділам, задіяним у збереженні територіальної цілісності, 25 млн грн — на ліквідацію наслідків трагедії на Каховській ГЕС, 15 млн грн - на допомогу постраждалим від ракетного обстрілу в Дніпрі, 5 млн грн — для центру протезування Superhumans, та ще 5,3 млн грн — на розвиток безбар'єрності та інші гуманітарні потреби.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми